توضیحات کامل :

پاورپوینت سندروم کاساندرا چیست

 

پاورپوینت سندروم کاساندرا چیست شامل ۳۲ اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

کسب‌وکارها به اندازه‌ فکر مدیران‌شان رشد می‌کنند، به نوعی با ورود به هر مجموعه‌ای به راحتی می‌توان حدس زد که سطح و بلوغ فکر مدیران آن مجموعه چقدر بوده‌ است. علاوه بر این با بررسی واکنش‌های سازمان‌ها در مواقع مختلف به راحتی می‌توان به سطح هوش محیطی مدیران آن پی برد. سازمانی که در تحولات موفق عمل می‌کند، مطمئناً هوش محیطی مدیر آن بالا بوده و سازمانی که در تحولات بی‌حرکت و عقب مانده، مشخص است که مدیرش از هوش محیطی بی‌بهره بوده است. مباحث مطرح شده بخشی از سخنرانی دکتر محمود محمدیان مدرس و عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع بازاریابی در کسب‌وکار کنونی است که در حاشیه نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات در ۲۵ آبان‌ماه امسال انجام شد.

سندروم کاساندرا چیست؟

همه ما داستان کشتی تایتانیک را بارها شنیده‌ایم. کشتی‌ای که در سال ۱۹۱۲ توسط توماس اندروز (Thomas Andrews) طراحی و ساخته شد. اندروز بعد از پایان ساخت کشتی یک ادعای بزرگ را مطرح می‌کند. او ادعا کرد که کشتی تایتانیک UNSINKABLE است یعنی به هیچ‌وجه غرق نمی‌شود اما برخلاف ادعای طراح، کشتی غرق شد. مسافران برای نجات خود سعی می‌کردند به سمتی از کشتی هجوم بیاورند که هنوز از آب بیرون مانده بود.

در این میان کاپیتان کشتی Edward John Smith در پی راه‌حلی برای مانع شدن از هجوم مسافران به یک بخش از کشتی بود.

در این گیر و دار، به کاپیتان خبر می‌رسد، مسافرانی که در سالن کنسرت هستند به خاطر صدای موسیقی و لذت آن هنوز متوجه حادثه نشده‌اند. کاپیتان دستور می‌دهد که به این افراد اطلاع داده نشود و پخش موسیقی همچنان ادامه پیدا کند. آهنگی که آن مسافران در حال گوش دادن به آن بودند، CASSANDRA نام دارد.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

سندروم کاساندرا چیست؟

تحول اول: ورود به فضای پس از تحریم

تحول دوم: رشد مدل‌های جدید کسب‌وکاری

تحول سوم: تغییرات گسترده در رفتار مصرف‌کنندگان

پایان

 

عنوان :  سندروم کاساندرا چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : ۳۲

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

سندروم کاساندرا چیست